Burçlara göre sevgiliye Güzel Sözler

Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal Burçlara göre sevgiliye hitap şekli =D mütevaziBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D inceBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D anlayis yumagi duygularini! Sen seçildinde mi gönderildin bu dünyaya. Bir insan bu kadar mi düzgünBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D bu kadar mi programliBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D bu kadar mi anlayisli olabilir.. Bu koçlar var yaBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D IQ seviyesi yüksek insanlarin burcudur. Dost insanBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D güzel insan. Insan gibi insan. Allah seni basimizdanBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D yanimizdan eksik etmesin. Iyi ki varsin! Allah herkese koç gibi dostlar nasip etsin insallah. Bitanem benimBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D canim canim..

BOGA
Ayy benim güzeller güzelim. Bu bogalar var ya dünya tatlisiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D yer gök harikasiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D seker mi seker insanlardir. Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz. Iyi sevgiliBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D iyi arkadasBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D iyiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =DiyiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =DiyiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D…… say say bitmez bunlar. Hatta bak yazmayayim dedimBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D ama dayanamayacagim ve sizinle de paylasacagim bu gerçegi. Biliyor musunuz ki sizler; “bir koç bir dünyaya bedeldir”… Onlar sanli burç alemininBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D yere göge sigmazBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D harikulade burç gurubudur.

IKIZLER
Halt etmis sana iki yüzlü diyenler. Onlar seni çekemiyorlar. RahatliginBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D her ortama uyum saglayisinBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D pratik zekan… Taaa biii ki kiskanirlar seni sekerim. Kim senin gibi kadar özgüven sahibi olmayi istemez ki. Sen hiçbir zaman unutma ikizlerBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D seni hayatin boyunca çekemeyenler olacaktir. Sen hiç takma o güzel kafani onlara. Sen burçlarin en sevimlisisin. Adin ikizler amaBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D sen bitanesin.

YENGEÇ
Allah seni yarattiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D melekleri niye yaratti. Ya kardesim nedir bu zerafetBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D karizma… Sen miknatis misin nesin? Bir insan her girdigi ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasil basarir. Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksa sen mükemmelligin es anlami misin? Kim istemez annesi yengeç burcu olsunBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D esi bir yengeç burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmazsin. Burçlarin bas tacisin.

ASLAN
Heyt bee.. gözümüzün senligiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D gönlümüzün nuru. Afet-i devranBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D mükemmel-i cihan. Aslan mi bu aslan. Senin kadar aynalarla barisik olan var mi su dünyada. Sen ki güzelligin simgesiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D yer yüzünün günesi. Senin bütün fallarinda nazar çikacaktir. Mümkündür. Baska mümkünati da yoktur. Allah seni kem gözlerden korusun insallahhhhh

BASAK
Merhametlim benim. Karincayi bile incitemeyenBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D hassas Burçlara göre sevgiliye hitap şekli =D sevgi doluBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D güzel basagim benim. Efendiligin simgesiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D kibar insan. Seni varya anlatacak kelime bulamiyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsiz bir melek mi? Herkesin iyiligini düsünenBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D verici Burçlara göre sevgiliye hitap şekli =D vefakar basak. Senin adin basak degilBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D barisin Burçlara göre sevgiliye hitap şekli =D temizligin simgesi beyaz güvercin olmaliydi. Neyse canim üzülme. Biz biliyoruz ya yeter. Üzülme tamam mi? Beyaz güvercinim benim.

TERAZI
Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan varyaBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D su insanoglu soyunda bir eksiklik bir yitim olurdu. Sen dengesin insanlik için. Alem buysa kral sensin. Sen susarsan bir nedenBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D konusursan ayri bir neden vardir. MarifetliBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D kabiliyetliBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D en artili burç sensin. Senin üstüne burç taniyanBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D megalomandir. Söylesene senin üstüne burç mu vardir? Ben ki sahsi fikrimBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D senden iyisini bilmemBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D tanimamBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D görmem.

AKREP
Herkes bir akrep olarak dogmayi isterdi inan bana. Güzel gözlerinBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D gururunBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D albeninin temel tasi akrep. Senin kadar hayatina hakimBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D senin kadar yaptigi isin arkasinda durabilen kaç kisi kaldi artik. Allah senin soyunu eksik etmesin. Sen kiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D bir bakisiyla buzlari eritebilenBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D insana senin için Ferhat olup daglari delmeyi istettirebilen insan. Kim demisse sana fesat diyeBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D onlarin hepsi…… NeyseBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D yine açtiracaklar agzimi. Senin güzel gözlerin bile yeter o kiskançlara. Sen görmezdenBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D duymazdan gel o fesatlari.

YAY
Kainatin bir burcu olsa Burçlara göre sevgiliye hitap şekli =D kesin yay olurdu. SanatkarBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D vefakarBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D dogru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. Ýçinde bir tek yay olmayan bir arkadas grubunuBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D ugruma ölecek olsalar bile tanimam ben. Senin heyecan budalasi oldugunu sanan bir grup kendini bilmezBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir. Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen. Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasin çekemeyenlerin.

OGLAK
Sana inatçi diyorlar diye üzülme. Onlar senin istikrarina giptayla bakipBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D senin yarin bile edemeyen kisiler. Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün alimlerBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =Dbilginler genelde oglaktir. Oglak burcu olmak bileBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D tek basina bir sereftir. Hatta oglak burcu olarak dogamamis kadersizler içinBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D oglak burcunu birinci dereceden akrabasi olmak bile ayri bir sereftir. Sen kivrak zekanlaBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D zaten her zaman bir sifir öndesin. KOVA
Hep çevresindekileri düsünenBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D insancil duygulari fazla gelismisBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D sevgi dolu kovalar. Allah sizin iyiliginizi versin emi? Ayol bu ne vericilikBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D bu ne genis bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenlerBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D senin her fikrinin bir cevher oldugundan habersiz mi? Esitlik senin için ne kadar önemli. Ah keske herkes senin çeyregin kadar bile olabilse. Sen çok yasa emi?

BALIK
Insanlar öyle duygu yoksunu olmuslar kiBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D senin bu yaradilisin özü duygusalligini alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak degilsin canimBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =Dince fikirlisin. Ama nerdeeeBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D bu ayrimi yapacak kafa bazilarinda. Ben senin o yanagina düsen göz yasini seviyorumBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D o hüzün dolu bakisini seviyorumBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D o sevgi dolu Burçlara göre sevgiliye hitap şekli =D gizemli yüregini seviyorum. Sana sikici diyenler bogum bogum sikila insallah. Sen ferah tut kendini. Rahat olBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D bosverBurçlara göre sevgiliye hitap şekli =D takma o çan çan çeneleri kafana..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.