Nişanlıya doğum günü mesajları

Bu sayfamızın içeriğinde: nişanlıya doğum günü mesajları,doğum günü mesajları, nişanlıya doğum günü, güzel doğum günü mesajları yer almaktadır.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik nişanlım. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik nişanlım.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik nişanlım

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun sevgili nişanlım. Doğum Günün Kutlu Olsun

Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Doğum günün kutlu olsun canımnişanlım.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Nice mutlu yıllara sevgili nişanlım.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun sevgili nişanlım.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik nişanlım.

Doğum günün kutlu olsun. Daha nice nice mutlu yıllara canım nişanlım.
Doğum günün kutlu olsun biricik nişanlım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.