Anasayfa / Dini Sözler / Ramazan Bayramı Sözleri

Ramazan Bayramı Sözleri

RAMAZAN BAYRAMI SÖZLERİ

Oruçların tutulduğu, ibadetlerin yapıldığı, Kuran’ın bu ayda indiği Ramazan-ı Şerif’in bitmesine az bir süre kaldı. Ramazan’ın ardından kutlanacak olan bayram ile tatile çıkacak olan vatandaşlar, Ramazan Bayramının ne zaman olduğunu merak etmeye başladı.Ramazan bayramı bir aylık bir oruç tutma döneminin sonunda kutlanan bir bayramdır. Kameri takvime göre Şevval ayının ilk üç günü kutlanır. Misafirlere şeker ikram edildiği için halk ağzında ‘şeker bayramı’ olarak nitelendirilen Ramazan Bayramı bu sene 5 Temmuz 2016 Salı günü idrak edilmeye başlanacak.Ramazan Bayramında sevdiklerimizi mutlu edecek,bayramı yaşatacak Ramazan Bayramı sözleri söyleyelim.Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Sayfamızda; Ramazan Bayramı Sözleri, Ramazan Bayramı Mesajları yer almaktadır.
Ramazan bayramınızı yürekten kutlar sevdiklerinizle birlikte sağlıklı huzurlu mutlu nice bayramlar dilerim ..
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Hepinize iyi bayramlar dilerim.
Yüce yaratıcının rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik O’ndandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.
Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.
Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Ramazan Bayramın kutlu olsun.
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Mutlu bayramlar!

http://www.oguzelsozler.com/ozel-gunler/ramazan-bayrami-sozleri.html
Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle. İyi bayramlar!
Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz.
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Ramazan Bayramın kutlu olsun.
Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.
En iyi bayram gülüşünü savur göklere, eski zamanlardan gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!
Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve www.oguzelsozler.com ramazan bayramınız mübarek olsun.
Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu Ramazan Bayramı geçirmeniz dileğiyle..
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
Bu değerli bayram gününde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Mutlu bayramlar.
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Saygılar.

Diğer Bayram Mesajlarımız:

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

Ramazan Bayramında sevdiklerimizi mutlu edecek,bayramı yaşatacak Ramazan Bayramı sözleri söyleyelim.Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun.

http://www.oguzelsozler.com/

en iyi ramazan bayramı sözleri,Özel günler,ramazan bayramı sözleri,ramazan bayramı sözleri facebook,ramazan bayramı sözleri hazır,ramazan bayramı sözleri kısa,ramazan bayramı sözleri twitter,ramazan bayramı sözleri yeni

Hakkında Ecka

İlginizi Çekebilir

KARDEŞ DEMEK sözleri

KARDEŞ DEMEK Kardeş demek yeri geldiğinde kendinden önce onu düşünmek demek. Kardeş demek en zor …

Bir yorum

  1. Siz Degerli Uyelerimiz Yorumlarınız bizler için cok Degerlidir. Tşkler Verdiniz İlgi ve Alaka için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.