Guzel Kızgınlık Sözleri

 

KIZGINLIK SÖZLERİ

Kızgınlık Sözleri .Burada sizler için kızgınlık sözlerine yer verdim.

Sana Olan Sewgim Saygım war Oldukça Sen Sewmesende Unutmak İstemesende İnkar Etsende Acı Çekmeye Mahkumsun!

Çok Özür Diliyorum Ellerini Tuttuğum İçin, Çok Özür Diliyorum Gözlerine Baktığım İçin, Çok Özür Diliyorum Seni İnsan Yerine Koyup Sewdiğim İçin..

Hani İnsan Ağlamak İster De, Gözlerinden Yaş Akmaz! Hani İnsan Gülmek İster, Yürekten Gülmez! Hani İnsan Birini Bekler, O Hiç Gelmez! İşte O Zaman Ölmek İster, Ecel Gelmez!

Nefrete Sewgiden Daha Çok Güweniyorum Çünkü Nefretin Sahtesi Olmaz! Seninle Sonra Eren Aşkımıza Hiçte Üzülüp Ağlamıyorum.

Aşkımız Zaten Baştan Yokmuski. Geç Anladımsada, Yıllardır Yalan Olan Sewdandan, Tam Tersi, Kurtulduğuma Sewiniyorum.

Sana Neye Üzüldüğümü Söyleyeyimmi? Yıllardır Senin Uğruna Boşa Harcadığım Zamana Yazık Oldu Bütün Emeklerime Değermiydi Senin Gibi Kalpsize

Sen Beni Öyle Bir Hale Getirdinki Dostarım Bile Bana Güldü. Ama Ben Seni Öyle Bir Hale Getireçemki Düşmanların Bile Senin İçin Ağlayacak..

Al Hadi Hançeri Eline wur Hadi Sırtıma Acıma Gülüm Nasıl Olsa Kahpelik Son Moda!

Hatırlaşana O Eski Yılları Seni Ne Çok Sewdiğimi O Zamanlar İstemezdin Çünkü Başkasını Sewerdin Şimdi Ne Oldu Yalwarıyorsun Diz Çöküyorsun Ama Başka Kapıya Sana werecek Bir Aşkım Yok.

Eğer Çok İstersen Nefretim war Duydum Ki Başkasını Bulmuşsun Hayırlı Olsun!

Onu Sewiyorum Demişsin Ne Güzel! Beni Aldattığını Söylemişsin Ne Çıkar! Sen Aldatıldın Gülüm Naber?

3 Kuruşluk İnsana 5 Kuruşluk Değer werirsen Kendini 10 Kuruşluk Hissedermiş. Şimdi Aynaya Bak we O 3 Kuruşluk Suratına Tükür

İnsanlar wardır Sewgiye Layıktır! İnsanlar wardır Sewginin En Yücesini wersende Aşsalıktır!

Dudaklarımdan Düşüremediğim Bir Sigara Gibisin. Üstelik Öyle Bir İlletsin Ki Bir Sara Gibi Her Daim Uykularımda Beni Nöbet Nöbet Yoklarsın. Öyle Uslanmaz Öyle Utanmaz Nöbetlerine Alışamadım.

Her Acıyı Taşıdımda Yüreğimde Bir Sensizliği Taşıyamadım. Gittiğin Gün O Acı İle Yaşayamam Demiştin. Beden Yaşadida Ruh Toprağa Karıştı Çoktan Hiç Yüzün Gülmesin..

Allah Sana Öyle Bir Ceza wersinki Benim Seni Sewdiğim Gibi Sende Bir Başkasını Sew we O Bir Başkası Seni Sewdiğim Kadar Nefret Etsin..

Düşman Kelimesinin Anlamını.. Arkadaş Sıfatıyla Taşıyanlardan Öğrendim Beni Aradığın Gün Gözlerin Yaşla Dolsun Bensiz Geçen Günlerin Haram Olsun.

Demiştinki Seni Çok Ama Çooook Sewiyorum. Eğer Bu Sözün Yalansa Aşka Lanet Olsun! Laf Sokmaya Kalkma Kapak Olursun, Uğraşma Etiket Olursun, Yawsama Köpek Olursun İnsan Ol Belki Yanımda Yer Bulursun!

Aya Baktım Seni Gördüm, Sana Baktım Ayı Gördüm.. Kimseye Olduğundan Fazla Güwenme Beyaz Gülün Bile Gölgesi Siyahtır!!!

Ben Ki Senin İçin Dünyaları Yakacaktım. Sen Tutup Beni Yaktın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.